Tel : (0462) 786 28 00 - 24 33
Customer Support (08) 123 456 789

Gürçay Hakkında

İş Anlayışımız:

GÜRÇAY, Trabzon’un Of ilçesinde 1988 yılında kurulmuştur. On bin metrekarelik alanda sekiz bin metrekare kapalı alanda kurulu, günlük 120 ton yaş çay işleme kapasitesine sahip tesislerinde üretim yapmaktadır.

GÜRÇAY, Türkiye’nin en modern ve en hijyenik çay fabrikasına sahiptir. Bunun devamlılığı için çağın yeniliklerini takip ediyor ve öncülük ediyoruz.

GÜRÇAY olarak ülkemizdeki çay tarımının gelişimi, üretilen çayın kalitesinin arttırılabilmesi ve ülkemiz çayının tanıtımı adına; başta çiftçilerimiz olmak üzere çay tarımında yer alan tüm paydaşları ve evrensel ahlak ilkelerine saygılı tüm çay sanayicilerini sektörün önemli değerleri olarak görüyoruz.

Kalite Anlayışımız:

İyi çay üretebilmek için en taze çay filizlerini almaya önem veriyoruz. Bunun için yüksek kesimlerde yetişen taze yeşil çay yapraklarını eksperlerimiz aracılığı ile titizlikle seçerek alıyoruz.

Alınan çay yaprakları tazeliğini yitirmeden hızlıca üretime alınmalıdır. Alım yerlerimizde Eksperlerimizin almış olduğu taze çay yapraklarını en uygun şartlarda ve en hızlı şekilde fabrikamıza taşıyor ve üretime alıyoruz.

Bahçeden gelen çay yapraklarının temizleyip ayıklandıktan sonra üretime alındığı ilk ve tek yerli yerli çay fabrikasıyız. Yeşil çay filizleri Türkiye’nin en modern ve en hijyenik siyah çay fabrikasında sizler için el değmeden doğal olarak işlenmektedir.

Tamamen Doğal olarak ürettiğimiz çaylarda sahip olduğumuz eşsiz berraklık üretimde kullandığımız teknoloji ve teknik deneyimlerimiz sayesindedir.

Demlenmiş bir çay kesinlikle siyah olmaz. Doğal bir çay demlendiğinde açık kırmızı renkte olur. Kırmızı tonu koyulaştıkça içimde burukluk artar (Tüketiciler genelde bu durumu acılık olarak tanımlar.) Çayın doğallığından vaz geçmiyor ve her fırsatta, her platformda tüketicilerimize çayın doğal halini anlatıyoruz.